VPX Anarchy

VPX Anarchy Covalex należy do suplementów diety stosowanych przed treningiem, dzięki czemu osoba go zażywająca osiąga stan skupienia i energii organizmu pozwalający na duży wysiłek fizyczny, co odzwierciedla się w znacznie bardziej intensywnym treningu, a w dodatku dłuższym. Odżywka przeznaczona jest dla sportowców uprawiających sporty siłowe, wyczynowe, kulturystów, sportowców fitness, uprawiających biegi i innych.

Suplement diety Anarchy Covalex to jeden z nowszych preparatów marki VPX, którego receptura pozwala na wysoką skuteczność działania, stymulując centralny układ nerwowy, zwiększając stężenie kreatyny w mięśniach, a przede wszystkim pozytywnie wpływając na siłę, masę i moc mięśni. Podstawowym składnikiem odżywki jest creatyl L- glutaminy oraz monowodzian kreatyny. Jak wiadomo, przy intensywnym treningu siłowym dodatek kreatyny w mięśniach wpływa na obniżenie poziomu miostatyny, a to z kolei jest istotnym czynnikiem przy oczekiwanych przyrostach masy mięśniowej.

Suplementacja kreatyną nie tylko działa na szybki przyrost mięśni, ale wpływa bardzo pozytywnie na zwiększenie wydolności organizmu, opóźnia występowanie zmęczenia przy intensywnym wysiłku, wpływa także na hamowanie efektu katabolizmu. Kolejne składniki Anarchy to beta-alanina i l-histydyna, które wpływają na zwiększenie poziomu karnozyny, stymulującej możliwości wydolne organizmu, czyli pozwalając na zwiększenie wysiłku fizycznego przy jednoczesnym braku zmęczenia przez dłuższy czas.