Meltdown

VPX Meltdown to suplement diety w kapsułkach, tak zwany spalacz tłuszczu, czyli preparat redukujący tkankę tłuszczową, dodający ponadto energii organizmowi, której często brakuje przy jednoczesnym stosowaniu diety odchudzającej. Pomaga również w poskromieniu apetytu, a to często jest problemem, zwłaszcza po intensywnym wysiłku fizycznym. Producent zachwala, że jest to najsilniejszy spalacz należący do grupy termogeników wyprodukowany w USA.

Unikalna receptura preparatu sprawia, że odchudzanie może być skuteczne i w dodatku szybkie, a pozbywanie się nadmiaru tkanki tłuszczowej powoduje, że znacznie łatwiej jest rzeźbić odpowiednio umięśnioną sylwetkę. Jest to preparat nowej generacji, a jego unikalny skład daje gwarancję, że nie tylko uda się zgubić zbędne kilogramy i pozyskać nową, świetnie wyrzeźbioną sylwetkę, ale również ją utrzymać, co także jest trudnym przecież zadaniem. Naturalnie, jak przy każdej suplementacji mającej za zadanie spalanie tłuszczu powinno to być połączone z odpowiednim wysiłkiem fizycznym w postaci treningu i specjalnie dobraną dietą odchudzającą.

W skład Meltdown wchodzą: kwas metyl tetradecyltiooctowy, który przyspiesza spalanie tłuszczu, ekstrakt yerba mate pobudzający organizm do działania i dodający mu energii, cAMP, substancja o szerokim spectrum działania, kofeina bezwodna, działająca termogenicznie. Kolejne substancje, które w sposób unikalny poprawiają redukowanie tkanki tłuszczowej, to beta- metyl- fenetylamina, oraz beta metoksyfenetylamina, czyli substancje, które podnoszą poziom energii organizmu, zapobiegają jego zmęczeniu i poprawiają nastrój.