VPX Shotgun

VPX NO Shotgun to stak kreatynowy w saszetkach, który zwiększa wydolność organizmu, a także przyspiesza wzrost suchej masy mięśniowej. Preparat ma moc sterydów, a nawet jest, według producenta, silniejszy. Zostały tutaj połączone moc aminokwasów rozgałęzionych BCAA, matrixa kreatynowego, oraz boostera azotowego, tworząc formułę silnej odżywki o działaniu anabolicznym. Jest to preparat przeznaczony dla wszystkich sportowców uprawiających wyczynowo sporty siłowe, czyli kulturystów, sportowców fitness, także dla osób ćwiczących sztuki walki.

Unikalna receptura tego suplementu diety sprawia, że podczas intensywnego treningu następuje spalanie tkanki tłuszczowej, a nowa generacja kreatyny wpływa na błyskawiczny wzrost masy mięśniowej bez uczucia puchnięcia i gromadzenia się wody w organizmie. Zawarte w odżywce aktywatory komórkowe uruchamiają hiperplazję komórek mięśniowych, a to powoduje szybki i znaczny przyrost obwodu mięśni. W skład suplementu dodatkowo wchodzą peptydy białkowe, które ułatwiają wchłanianie składników odżywczych w znacznie większym stopniu, niż w przypadku innych białek.

NO Shotgun to preparat przedtreningowy, o wielu składnikach, które poprawiają koncentrację i skupienie podczas treningów, wpływają na wytrzymałość organizmu na duży wysiłek fizyczny i działają pozytywnie na regenerację organizmu. Podczas zażywania suplementu poprawia się także wydolność organizmu, a transport składników odżywczych odbywa się szybko i efektywnie.

Nowa wersja suplementu Shotgun dostępna już w sklepie MegaPower.pl