SyntheSize

SyntheSize marki VPX to suplement diety z serii przedtreningowych dla kulturystów, o kilku przyjemnych smakach i formule wolumizera komórkowego. Preparat ma za zadanie zwiększanie siły organizmu do wytężonego wysiłku fizycznego i udaje mu się to w 100%. Odżywka przyspiesza przepływ krwi do mięśni, poprawia wydolność organizmu, zwiększa masę mięśni, a ponadto polepsza zdolności organizmu do regeneracji. Jednym słowem suplement daje tak zwanego powera do treningu, a po nim pozwala szybko się zregenerować, by nie powstał efekt katabolizmu w mięśniach.

SyntheSize to innowacyjna formuła odżywki dla kulturystów, o zaawansowanej technologii i bogatym składzie. Należy do tych suplementów przedtreningowych, które niemal od razu działają, dając energię, pozwalając się skupić na ćwiczeniach, dzięki czemu już po kilku minutach od zastosowania osiąga się dobre rezultaty, zwiększając intensywność treningu.

W skład suplementu wchodzą hydrolizowane białka kazeiny i serwatki, mieszanka aminokwasów z l- leucyną i l- izoleucyną oraz l- waliną, a także mieszanka, której zadaniem jest spowodowanie przyrostu mięśni, czyli kreatyna łącznie z magnezowym chelatem, beta- alanina, jabłczan cytruliny i inne. Suplement stosuje się wyłącznie w dni treningowe, zwykle jedna porcję na półgodziny przed treningiem.

Sprawdź naszą ofertę na SyntheSize w sklepie MegaPower.pl