Power Shock

Power Shock marki VPX to suplement diety będący mieszanką aminokwasów, boosterów tlenku azotu i beta alaniny. Należy do preparatów, których zadaniem jest zapobieganie efektowi katabolizmu w mięśniach przy jednoczesnym zwiększaniu siły i masy mięśniowej przez połączenie aminokwasów rozgałęzionych BCAA z cząsteczkami tlenku azotu. W efekcie powstaje dobry efekt anabolizmu w mięśniach, rozwija się beztłuszczowa masa mięśniowa.

Preparat podaje się wyłącznie w dni treningowe, jedną porcję suplementu rozmieszaną w szklance wody, najlepiej w trakcie ćwiczeń. Mieszanka ma trzy owocowe smaki do wyboru, jest dobrze wchłaniana i przyswajana przez organizm sportowca.

W skład Power Shock wchodzą aminokwasy: l- leucyna, l- lizyna, l- izoleucyna, l- walina, poza tym l- walina, beta- alanina, jabłczan l- cytruliny. Mieszanka aminokwasów zawarta w suplemencie diety w połączeniu z boosterami azotu jest wyjątkowo bogatą formułą, przeznaczoną dla sportowców, którzy czynnie uprawiają sporty siłowe i wyczynowe. Bogaty skład zapewnia osiąganie bardzo dobrych wyników podczas intensywnego treningu, poprawia ogólną kondycję organizmu i jego wytrzymałość, wpływa również na polepszenie i przyspieszenie regeneracji potreningowej.

Power Shock jest świetnym suplementem diety na przyrost masy mięśniowej, chroni mięśnie jednocześnie przed efektem katabolizmu, dając za to doskonały efekt anabolizmu w mięśniach. Preparat jest uważany za zaawansowany preparat dla osób zawodowo zajmujących się kulturystyką.