VPX Stealth

VPX Stealth należy do grupy białkowo- węglowodanowych gainerów, preparatów, których zadaniem jest budowanie masy mięśniowej. W skład tego suplementu diety wchodzą różne odmiany kreatyny, beta- alanina, węglowodany o różnym czasie wchłaniania, zdrowe tłuszcze, oraz siedem odmian białek, tak skomponowanych przez producenta, by dostarczały do organizmu przez cały czas potrzebne do budowy mięśni aminokwasy.

Stealth marki VPX dostarcza organizmowi siłę do treningów, pozwala na uzyskanie masy mięśniowej, o jakiej marzy każdy sportowiec, któremu zależy na wyrzeźbieniu swojej sylwetki. Składniki tego preparatu zostały tak dobrane, by po treningu długo się utrzymywała pompa mięśniowa. W jednej porcji otrzymuje się odpowiednie ilości matrixa kreatynowego, a także najwyższej jakości białko mlekowe WPI i WPC. Dodatek węglowodanów złożonych sprawia, że organizm dostaje energię stopniowo, tak, by nie przekształcała się w tłuszcz odkładający się w tkankach.

Preparat przyspiesza resyntezę glikogenu, co oznacza, że mięśnie zostają pobudzone do szybszego rozwoju. Zawarta w nim kreatyna poprawia efektywność treningu, sprawia, że ćwiczenia wykonywane są łatwiej, szybciej, z większą energią, a przybywająca masa to tkanka beztłuszczowa, również dzięki prawidłowemu poziomowi glukozy w organizmie.