VPX Syngex

VPX Syngex to smaczna i o wysokiej jakości odżywka białkowa, której zadaniem jest przyspieszenie procesu odchudzania jako dodatek do prowadzonej diety odchudzającej i jej uzupełnienie, a ponadto budowanie masy mięśniowej- w składzie suplementu jest zawarte białko o czystości 99%, w postaci izolatu i koncentratu białka serwatki.

Preparat nie zawiera węglowodanów, cukrów, również fruktozy czy soli, czyli substancji, które mogą nasilać odkładanie się tłuszczu w tkankach. Został za to wzbogacony w enzymy trawienne, proteazę, laktazę i lipazę. Odpowiedni także w diecie, która wymaga wzbogacenia w proteiny. Białko, które zostało zastosowane w tej odżywce jest wysokiej jakości, zostało pozyskane metodą filtracyjną odwróconej osmozy.

Ze względu na to, że w sukcesie pozbycia się nadmiaru tłuszczu w tkankach dużą rolę odgrywa dieta pozbawiona praktycznie węglowodanów, czyli o ograniczonym wydzielaniu insuliny, o niskim spożyciu tłuszczu, za to wysokobiałkowa, VPX Syngex jest doskonałym do tego celu preparatem. Białko uwalnia komórki tłuszczowe zmagazynowane w tkankach, buduje tkankę mięśniową, a ponadto sprawia, że po jego spożyciu jest duży efekt termogeniczny.

W zależności od zapotrzebowania organizmu przyjmujemy jedną do trzech porcji suplementu dziennie, łącząc go z wodą lub mlekiem.

Nowy Syngex już w Polsce. Nowy ulepszony skład. Sprawdź koniecznie działanie nowego białka VPX.