Zero Impact

VPX Zero Impact to smaczna odżywka w postaci batona białkowego, która może być traktowana jako zamiennik posiłku, zawierający zdrowe tłuszcze, pełnowartościowe białko w ilości 30gram w jednej porcji. W skład takiego batona o kilku smakach wchodzą cenne substancje przydatne w budowie nowych komórek mięśniowych.

Podstawowe składniki odżywki białkowej to cztery frakcje najwyższej jakości białek, a także duża dawka aminokwasów rozgałęzionych BCAA i CLA. Ponadto baton Zero Impact zawiera zdrowe tłuszcze, chroniące organizm przed chorobami serca, wysokim cholesterolem i miażdżycą. Z kolei zawartość węglowodanów o różnym czasie wchłaniania sprawia, że zostaje odbudowany glikogen.

Baton białkowy zawiera mikrofiltrowany izolat białka serwatki, który jest wchłaniany do organizmu w trakcie kilku minut, czyli praktycznie odpowiednie do tworzenia mięśni aminokwasy zostają dostarczone do organizmu niemal natychmiast po spożyciu tej energetycznej białkowej przekąski. Tłuszcze i węglowodany za to zostają dostarczone dokładnie w takiej ilości, jakiej potrzebuje organizm, bez zbędnego nadmiaru.

Aminokwasy, jakie wchodzą w skład batona VPX Zero Impact to l- leucyna, l- izoleucyna i l- walina. Ponadto l- glutamina, izolat białek mleka, kazeina micelarna, mieszanka węglowodanów i sezamina, czyli fitoestrogeny, masło słonecznikowe, oraz CLA, kwas linolowy.